Get Adobe Flash player

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Imieniny: Julii Danieli

Szkoła Podstawowa w Stańkowej

Wycieczka

Wycieczka klas 0-III

23 kwietnia uczniowie klas 0-III udali się do Domu Kultury w Łososinie Dolnej na przedstawienie „Król Lasu”.

Więcej…

 

Konkurs

Wyniki konkursów!

 

Biblioteka szkolna zorganizowała konkurs czytelniczy dla klas I-III pod hasłem „Baśniowy świat” – oraz dla klas IV-VII pod hasłem „Czy znasz tę książkę?” – Samotność Bogów Doroty Terakowskiej.

Więcej…

 

Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa

Dnia 05.04.18 uczniowie kl. IV- VII wybrali się na wycieczkę do Krakowa do teatru BAGATELA na spektakl „Tajemniczy ogród”.

Więcej…

 

Odwiedzamy seniorów

Odwiedzamy seniorów

26 i 27 marca tuż przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie naszej szkoły udali się z życzeniami świątecznymi do seniorów naszej miejscowości.

Więcej…

 

Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny

Świat jest lepszy i piękniejszy, kiedy pomagamy ludziom, którzy potrzebują naszej pomocy; ubogim, słabszym, chorym… Nadchodząca wiosna i Święta Wielkanocne niosą nadzieję i przesłanie zwycięstwa dobra nad złem, nadzieję na lepsze jutro, radość i wiarę w drugiego człowieka, wzajemną życzliwość i zrozumienie.

Więcej…

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas 0-III w Żbikowicach

W czwartek 22 marca uczniowie klas 0-III z naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Szkole Podstawowej w Żbikowicach.

Więcej…

 

Witamy wiosnę

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole

 

We wtorek 21 marca uczniowie z naszej szkoły świętowali Pierwszy Dzień Wiosny.

Więcej…

 

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa w naszej szkole

W dniu 08. 02. 2018r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Sala oddziału przedszkolnego zamieniła się w prawdziwą salę balową. 

Więcej…