Get Adobe Flash player
Imieniny: Januarego Konstancji

Szkoła Podstawowa w Stańkowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 1 września 2016 r. w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Na uroczystym apelu spotkali się Dyrektor Szkoły, pani Bożena Wrona, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i licznie przybyli rodzice uczniów.

 

Więcej…

 

Wycieczka do Zatoru

Wycieczka do Zatoru

 

14 czerwca dzieci z naszej szkoły wybrały się na wycieczkę do Zatoru – gdzie w 2009 roku powstał Zatorland – kompleks parków rozrywki. Zwiedzaliśmy tam cztery parki i bawiliśmy się na karuzelach i atrakcjach przygotowanych dla dzieci w tym miejscu.

Więcej…

 

Wycieczka do Łososiny Dolnej

Wycieczka klasy II i III

 

31 maja klasa II i III uczestniczyła w wycieczce do Łososiny Dolnej. Celem wyprawy była korelacja pomiędzy aktualnie przerabianymi treściami programowanymi, a realną rzeczywistością. 

Więcej…

 

VII Spotkanie Rodzin

 VII Spotkanie Rodzin

 

05 czerwca odbyło się w naszej szkole już po raz siódmy Spotkanie Rodzin.  Festyn uroczyście otwarty przez Panią Dyrektor Bożenę Wrona, rozpoczął się od przedstawienia „Królewna Śnieżka” przygotowanego przez rodziców dzieci z naszej szkoły. 

Więcej…

 

Dzień Dziecka

 Dzień Dziecka w naszej szkole

Pierwszego czerwca uczniowie naszej szkoły razem z nauczycielami świętowali Międzynarodowy Dzień Dziecka, który w Polsce obchodzony jest od 1950 roku.

Więcej…

 

Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i taty w naszej szkole

22 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia dedykowana mamom i tatusiom z okazji nadchodzącego ich święta.

Więcej…

 

Międzygminny Konkurs Recytatorski

XXIII Międzygminny Konkurs Recytatorski

Już po raz dwudziesty trzeci odbył się w naszej szkole Międzygminny Konkurs Recytatorski. W komisji oceniającej jak co roku zasiedli: przewodniczący: Wojciech Papaj - konsultant MCDN, Lidia Kowalczyk - pracownik MDK w Nowym Sączu i Barbara Cetnarowska - przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej w Łososinie Dolnej. 

Więcej…

 

Teatrzyk kukiełkowy

„Bajka o szczęściu”

12 maja uczniowie z naszej szkoły obejrzeli przedstawienie teatrzyku kukiełkowego „Tomcio” z Nowego Sącza, który zaprezentował bajkę pt. ,,Bajka o szczęściu''. Przedstawienie to opowiada historię o niezwykłej przyjaźni staruszka i trójki zwierząt: kogucika, świnki i myszki.

Więcej…