Get Adobe Flash player
Imieniny: Aleksego Lukasza

Kadra Pedagogiczna

Kadra pedagogiczna

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELI

PRZEDMIOT

BOŻENA MICHALAK

j.polski 

STANISŁAWA KURZYDŁO

biblioteka

AGNIESZKA WRONA

j.angielski

ANNA ORZECHOWSKA

przyroda

EWA ROSIEK

historia

DOMINIKA GABRYŚ

Informatyka, technika

AGATA RUSNAK

chemia

IZABELA SŁOMKA

matematyka

MAŁGORZATA JAŚKIEWICZ

fizyka

LUCYNA STACH

geografia

RENATA SALABURA

biologia

WIOLETTA HAJEK

j. niemiecki

KATARZYNA MORDARSKA

muzyka

AGATA ZIELIŃSKA

wych. fiz

JOANNA ORZECHOWSKA

wychowanie przedszkolne

j. angielski kl. 0

STANISŁAWA ZELEK

edukacja wczesnoszkolna, plastyka

DANUTA BEDNAREK

edukacja wczesnoszkolna, wdż.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele do dyspozycji rodziców:

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELI

DZIEŃ

GODZINA

BOŻENA MICHALAK

poniedziałek

12.30 – 12.45

STANISŁAWA KURZYDŁO

czwartek

12.30-12.45

AGNIESZKA WRONA

środa

12.00- 12.30

ANNA ORZECHOWSKA

czwartek

10.35-11.00

EWA ROSIEK

środa

12.35-12.50

DOMINIKA GABRYŚ

środa

8.55-9.10

AGATA RUSNAK

piątek

9.50-10.35

IZABELA SŁOMKA

wtorek

8.40-8.55

MAŁGORZATA JAŚKIEWICZ

piątek

9.45-10.00

LUCYNA STACH

poniedziałek

10.55-11.40

RENATA SALABURA

wtorek

10.35-10.55

WIOLETTA HAJEK

środa

12.45-13.00

KATARZYNA MORDARSKA

poniedziałek

10.35-10.55

AGATA ZIELIŃSKA

piątek

13.20-13.35

JOANNA ORZECHOWSKA

Codziennie po zajęciach

STANISŁAWA ZELEK

piątek

8.30-8.45

DANUTA BEDNAREK

poniedziałek

8.55-9.30

 

Dyżury nauczycieli  I piętro (Na parterze dyżur pełni D. Bednarek - wychowawca klas II - III)

 

Przerwy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

750-800

E.Rosiek

B.Michalak

E.Rosiek

I.Słomka

M.Jaśkiewicz

845-855

E.Rosiek

R.Salabura

E.Rosiek

I.Słomka

M.Jaśkiewicz

940-950

K.Mordarska

R.Salabura

D.Gabryś

A.Wrona

I.Słomka

1035-1055

K. Mordarska

A.Orzechowska

D.Gabryś

A.Wrona

A.Rusnak

1140-1150

E.Rosiek

A.Orzechowska

W.Hajek

A.Wrona

A.Rusnak

1235-1245

E.Rosiek

A. Zielińska

W.Hajek

A.Zielińska

A.Wrona

1330-1340

B.Michalak

A.Zielińska

D.Gabryś

A.Zielińska

   A.Zielińska

1425-1435

B. Michalak

 

 

 

A.Zielińska