Get Adobe Flash player
Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada
Życie szkoły
 

Święto Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole !

13.10.2015r. obchodziliśmy  Dzień Edukacji Narodowej. Akademię szkolną przygotowali uczniowie klasy  IV, V i VI pod kierunkiem p. Joanny Orzechowskiej.

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Montaż słowno - muzyczny zawierał wiersze odpowiednio dobrane i skierowane do każdego nauczyciela. Oprawę muzyczną stanowiły humorystyczne piosenki w doskonałym wykonaniu uczniów.  Po występach artystycznych Samorząd Uczniowski w imieniu całej społeczności uczniowskiej rozdał  wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i szanownym emerytom pamiątkowe upominki

Następnie głos zabrała  p. Dyrektor Bożena Wrona, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.  

Również Rada Rodziców zwracając się do nauczycieli  przekazała im najlepsze życzenia i życzyła wszystkim pracownikom szkoły dalszych sukcesów zawodowych.