Get Adobe Flash player
Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada
Życie szkoły

Wigilia w naszej szkole

22 grudnia już od rana wszystkie klasy świętowały nadchodzące Boże Narodzenie. Świąteczna atmosfera zapanowała w całej szkole. 

Z sal wydobywały się dźwięki pięknych kolęd i pastorałek. W każdej klasie odbywało się spotkanie wigilijne, podczas którego uczniowie oraz nauczyciele łamali się opłatkiem, składając sobie świąteczne i noworoczne życzenia. Później wychowawcy ze swoimi uczniami zebrali się w jednej sali, by podziwiać piękne jasełka przygotowane przez uczniów z młodszych klas pod kierunkiem Pani Stanisławy Zelek. W tym dniu odbył się również konkurs kolęd i pastorałek organizowany przez SU naszej szkoły. W konkursie udział wzięło 6 rodzin. Jury przyznało następujące miejsca: I miejsce Rodzina Rośków, II miejsce exekwo Marta Sarota, Rodzina Gwiżdżów, Edyta Rębilas, III miejsce Rodzina Pajorów, Patrycja Rechul. Wspólne kolędowanie, posiłek oraz dzielenie się opłatkiem sprawiły że więzy między nauczycielami a uczniami jeszcze bardziej się zacieśniły.