Get Adobe Flash player
Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada
Życie szkoły

 Dzień Dziecka w naszej szkole

Pierwszego czerwca uczniowie naszej szkoły razem z nauczycielami świętowali Międzynarodowy Dzień Dziecka, który w Polsce obchodzony jest od 1950 roku.

Impreza miała charakter rekreacyjno - sportowy. Celem imprezy było rozwijanie sprawności ruchowej, wdrażanie do sportowego zachowania podczas rozgrywania konkurencji sportowych, zachęcenie uczniów do współdziałania i współzawodnictwa poprzez zabawy i gry oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Wszyscy uczniowie  z młodszych klas o godz. 8.00 zebrali się na boisku sportowym gdzie nauczyciele przygotowali dla nich wiele ciekawych konkurencji. Dzieci grały m.in. w dwa ognie, piłkę nożną, pokonywały slalom, przechodziły przez tor przeszkód, rzucały do celu. Odbyły się zawody sprawnościowe i na czas. Za wszystkie te konkurencje dzieci mogły zdobyć słodkie nagrody.
Uczniowie z klas IV – VI pod opieką swoich Pań udali się na ognisko zorganizowane przez mamę Joli Kołodziej. W cieniu upiekli kiełbaski i rozegrali mecz piłki nożnej. Poprzez wspólną wycieczkę uczniowie jeszcze bardzie zintegrowali się między sobą.