Get Adobe Flash player
Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada
Życie szkoły

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 1 września 2016 r. w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Na uroczystym apelu spotkali się Dyrektor Szkoły, pani Bożena Wrona, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i licznie przybyli rodzice uczniów.

 

Pani dyrektor, powitała wszystkich nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców. Przedstawiła nauczycieli i pracowników szkoły, a także przekazała informacje na temat organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2016/2017. Uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem p. Stanisławy Zelek przedstawili krótki program artystyczny witający nowy rok szkolny. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami. 

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym 2016/2017.