Get Adobe Flash player
Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada
Życie szkoły

Wczoraj przedszkolaki, dzisiaj pierwszaki…

 

W dniu 20 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość Ślubowania i Pasowania na ucznia.

W tym roku przyjęliśmy do społeczności uczniowskiej czworo pierwszoklasistów: Martynkę Goryl, Alka Gwiżdża, Kubusia Pajora i Grzesia Pawłowskiego. Na uroczystość przybył niezwykły gość, dobry duch naszej szkoły - Duszek Dobruszek. Pochwalił pierwszoklasistów za piękne zachowanie w szkole i pilną naukę. Po części artystycznej, w której wzięli udział pierwszaki, uczniowie klasy drugiej i starsze koleżanki z Samorządu Uczniowskiego nastąpiło uroczyste Ślubowanie i Pasowanie na ucznia, którego dokonała Pani Dyrektor. Nowi uczniowie naszej szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje uczniowskie oraz upominki od Rodziców i starszych koleżanek i kolegów. Bardzo dziękujemy kochanym rodzicom za obecność i duże zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości.