Get Adobe Flash player
Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada
Życie szkoły

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczystość  zakończenia roku szkolnego 2016/2017  w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. o godz. 800 odprawioną przez ks. proboszcza Antoniego Marka.

Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam, o godz. 900  nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Po powitaniu wszystkich przez panią dyrektor Bożenę Wrona,  głos zabrali uczniowie z klas IV-VI, którzy przygotowali występ artystyczny. Po tej wzruszającej akademii nastąpiło wręczenie nagród najlepszym uczniom naszej szkoły. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie zostały wręczone świadectwa i nastąpiło pożegnanie z wychowawcami. 

Życzymy wszystkim uczniom niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo! Wykorzystajcie dobrze wakacyjne miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe nieznane miejsca, znajdźcie cza na czytanie waszych ulubionych książek. Do zobaczenia we wrześniu!