Get Adobe Flash player
Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów inauguracja2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Życie szkoły

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów inauguracja2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września w Szkole Podstawowej w Stańkowej odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Wszyscy obecni odśpiewali uroczyście hymn, potem koleżanki i koledzy ze starszych klas zaprezentowali krótkie przedstawienie, rozpoczynając nowy rok nauki na wesoło.

Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor, która serdecznie powitała uczniów, nauczycieli i rodziców. Następnie poinformowała zebranych o utworzeniu nowej sali lekcyjnej oraz pojawieniu się w naszej szkole nowych nauczycieli. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci. Pani Dyrektor życzyła uczniom radości i pasji w zdobywaniu wiedzy,  a także dużo energii i wytrwałości potrzebnej w sprostaniu szkolnym obowiązkom.

Minęło lato i czas do szkoły.

O czym dziś myśli uczeń?

Znowu kartkówki, stopnie, mozoły,

Złośliwy budzik co dzień…

Lecz rok ten minie szybko jak inne

I znowu przyjdzie lato,

A ty kolego ucząc się pilnie

Zasłużysz sobie na to.

Drodzy uczniowie! Niech nadchodzące miesiące będą nie tylko czasem wytężonej pracy, ale również możliwością rozwoju własnych zainteresowań i talentów.

{gallery}inauguracja2017{/gallery}