Get Adobe Flash player
Imieniny: Dagmary Aleksandry
Życie szkoły

Wizyta Św. Mikołaja w naszej szkole

 

Mikołajki w szkole to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada uczniowie pod okiem swoich pań pisali listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.

6 grudnia w naszej szkole pojawił się długo oczekiwany gość - ,,prawdziwy” św. Mikołaj. Najpierw było słychać dzwoneczki, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom szkoły zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.  Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami.