Get Adobe Flash player
Imieniny: Emilii Iwony
Życie szkoły

Wigilia w naszej szkole

 

22 grudnia w ostatnim dniu zajęć lekcyjnych przed przerwą świąteczną cała społeczność naszej szkoły spotkała się, by uczcić pamiątkę Bożego Narodzenia.

Jest to szczególny dzień, gdyż gromadzi razem wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły przy wigilijnym stole. W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy II i III, którzy pod opieką swojej wychowawczyni Pani D. Bednarek  przygotowali jasełka. Najważniejszą chwilą tego dnia było spotkanie przy wigilijnym stole i łamanie się opłatkiem, a moc składanych szczerze życzeń wypełniła cały szkolny korytarz. Ten dzień był również wyjątkowy z racji przejścia na emeryturę naszej Pani woźnej Marii Lipińskiej. Pani dyrektor w imieniu wszystkich pracowników szkoły pożegnała naszego wieloletniego pracownika. W imieniu dzieci i  nauczycieli podziękowała jej za wyrozumiałość, życzliwość i serdeczność. Również uczniowie z SU podziękowali jej za uśmiech, którym witała ich każdego ranka oraz za to, że zawsze chętnie służyła radą i pomocą w potrzebie. Życzenia wielu radości na zasłużonej emeryturze złożyła także Rada Rodziców.