Get Adobe Flash player
Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada
Życie szkoły

Zabawa karnawałowa w naszej szkole

W dniu 08. 02. 2018r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Sala oddziału przedszkolnego zamieniła się w prawdziwą salę balową. 

Najpierw bawili się uczniowie klas 0-III, a po południu klas IV-VII. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, kaczuszki, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Zwycięzcy nagradzani byli słodyczami.  Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz pysznego słodkiego poczęstunku.