Get Adobe Flash player

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Imieniny: Stefana Rocha

Warning: Parameter 1 to plgContentSIGPlus::onAfterDisplayTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/event.php on line 67
Życie szkoły

Wigilia w naszej szkole

W ostatnim dniu zajęć lekcyjnych przed przerwą świąteczną cała społeczność naszej szkoły spotkała się aby uczcić pamiątkę Bożego Narodzenia.

Jest to szczególny dzień, gdyż gromadzi razem wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły przy wigilijnym stole. W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy IV i V którzy przygotowali inscenizacje Opowieści wigilijnej.  Po tym wspaniałym wstępie na scenie pojawili się uczniowie klas 0-III, którzy przygotowali przedstawienie w języku angielskim Ready To Glow? Let’s Prepare a Christmas Show!. Po występie dzieci młodszych, każda klasa zaprezentowała przygotowaną przez siebie kolędę. Na zakończenie spotkania głos zabrała dyrektor szkoły, która przekazała dzieciom, rodzicom i pracownikom szkolnym świąteczne życzenia.