Get Adobe Flash player

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Imieniny: Renaty Witolda

Warning: Parameter 1 to plgContentSIGPlus::onAfterDisplayTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/event.php on line 67
Życie szkoły

Walentynki w naszej szkole

WALENTYNKI

Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni.

Tego dnia ludzie wysyłają do bliskich „walentynkę" - wiersz, podziękowanie albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. 

14 lutego upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości i przyjaźni.  Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom . W naszej szkole z okazji święta zakochanych, zorganizowany został konkurs na Najsympatyczniejszego chłopaka oraz Najsympatyczniejszą dziewczynę, który został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: klasy 0-III oraz  IV-VIII.

 Po zliczeniu głosów przez komisję konkursową  w kategorii klas młodszych

 I miejsce zajęła Justyna Orzechowska i  Kacper Olchawa.

 W klasach starszych I miejsce zajęła Anna Rosiek i Tomasz Goryl.

 

 Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim życzymy dużo miłości!