Get Adobe Flash player

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Imieniny: Renaty Witolda

Warning: Parameter 1 to plgContentSIGPlus::onAfterDisplayTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/event.php on line 67
Życie szkoły

Zakończenie roku szkolnego

 

18 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie  klasy ósmej.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kaplicy w Stańkowej. Po nabożeństwie wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice udali się do szkoły gdzie odbyła się uroczysta akademia i pożegnanie tegorocznych absolwentów. Część artystyczną przygotowała Pani Ewa Rosiek  przy współpracy z Panią Katarzyną Mordarską. Młodzież nasza pożegnała się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami i wspomnieniami. Tego popołudnia nie zabrakło wielu wzruszeń, kwiatów i podziękowań oraz ostatnich zdjęć. Na koniec wszyscy obejrzeli historyczny filmik podsumowujący lata nauki od klasy I do klasy VIII. Życzymy Wam drodzy absolwenci powodzenia w dalszym kształceniu w szkole ponadpodstawowej, żebyście wyrośli na wartościowych ludzi i pamiętajcie o naszej podstawówce.

Zakończenia roku szkolnego 2018/2019  dla wszystkich uczniów naszej szkoły odbyło się 19 czerwca, tradycyjnie uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym o godz. 8.00. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną przez dzieci klas II, III i IV pod kierunkiem Pani Kingi Jaśkiewicz, Danuty Bednarek i Agaty Zielińskiej. Następnie pani dyrektor wspólnie z wychowawcami klas wręczyła nagrody i dyplomy dla uczniów kl. 0-VIII. Na zakończenie Pani Danuta Bednarek życzyła wszystkim udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku a wychowawcy wspólnie z swoimi uczniami udali się do klas gdzie nastąpiło wręczenie świadectw.