Get Adobe Flash player
Imieniny: Adolfa Tymona

Warning: copy(file:///C:\Users\SZ7~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.png) [function.copy]: failed to open stream: No such file or directory in /plugins/content/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://spstankowa.plC:\Users\SZ7~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.png) [function.copy]: failed to open stream: operation failed in /plugins/content/mavikthumbnails.php on line 668

TABLICA POCHWAŁ

  POCHWAŁA DLA 

 PAŹDZIERNIK 2016 

 Pochwała dla Agnieszki Orzechowskiej, Pawła Pajora, Edyty Rębilas, Anny Rosiek, Patrycji Rosiek, Marty Sarota, Jakuba Rośka za udział w akademii z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.

 

WRZESIEŃ 2016 

Kacpra Dziedzica za aktywność na lekcji języka polskiego i starnne wykonywanie zadań.

 

 MAJ 2016

 Radosława Firleja  za dodatkową pracę i sumienne przygotowywanie się do konkursu matematycznego w Szkole Podstawowej w Tęgoborzy. Anny Rosiek i Radosława Firleja za pilne przygotowywanie się do konkursu ortograficznego. Jolanty Kołodziej, Anny Rosiek, Radosława Firleja za przygotowywanie się do konkursu z języka angielskiego.

KWIECIEŃ 2016

Anny Rosiek, Jolanty Garbacz, Angeliki Garbacz i Agnieszki Orzechowskiej za systematyczną i wytrwałą pracę w Samorządzie Uczniowskim.

Anny Rosiek i Jolanty Kołodziej za przygotowywanie się do konkursu recytatorskiego.

 

MARZEC 2016

Radosława Firleja za dodatkową pracę i sumienne przygotowywanie się do konkursu matematycznego. Anny Rosiek, Agnieszki Orzechowskiej, Jolanty Garbacz, Angeliki Garbacz za włączenie się w akcję "Cała szkoła czyta" i systematyczne czytanie młodszym kolegom i koleżankom książek.

 

STYCZEŃ 2016

-za wzorowe zachowanie: Radosława Firleja, Angeliki Garbacz, Jolanty Garbacz, Anny Rosiek, Agnieszki Orzechowskiej, Marty Saroty

- za badzo dobre wyniki w nauce: Radosława Firleja – 5,27, Anny Rosiek – 5,18,Marty Saroty – 5,08,Jolanty Kołodziej – 5,0

 - za 100% frekwencję: Kacpra Lipińskiego

LISTOPAD 2015

Radosława Firleja, Artura Filipka, Marty Saroty, Anny Rosiek za dodatkową pracę przy rozwiązywaniu zadań trudnych i nietypowych z matematyki.

Dzieci uczęszczających na Różaniec, za systematyczne uczęszczanie  i aktywny udział w nabożeństwie.

PAŹDZIERNIK 2015 

Marty Saroty, Anny Rosiek, Agnieszki Orzechowskiej, Jolanty Garbacz, Angeliki Garbacz, Radosława Firleja, za pomoc i aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim.

 

  POCHWAŁA DLA 

 LUTY
Uczniów wyróżniających się w I semestrze:
Klasa I – Paulina Bednarek, Oliwia Garbacz, Anna Kołodziej, Mateusz Sromek, Kacper Lipiński
Klasa II – Jakub Rosiek, Dawid Filipek, Dominik Rechul
Klasa III – Jolanta Kołodziej
Klasa IV – Marta Sarota, Anna Rosiek
Klasa V – Radosław Firlej 
Klasa VI – Patrycja Firlej, Dominika Rosiek

 

GRUDZIEŃ/STYCZEŃ

Uczniów biorących udział w jasełkach:Anny Rosiek, Pawła Pajora, Agnieszki Orzechowskiej, Jolanty Kołodziej, Marty Sarota, Patrycji Firlej, Edyty Rębilas, Patrycji Rechul, Mikołaja Orła, Piotra Rębilasa, Piotra Kołodzieja,  Artura Filipka, Dawida Rechula, Krystiana Serafina, Tomasza Goryla, Dominiki Rosiek, Jakuba Rośka, Angeliki Garbacz, Jolanty Garbacz, Radosława Firleja, Mateusza Orzechowskiego, Klaudii Serafin, Bartłomieja Dziedzica, Roberta Bednarka, Łukasza Goryla.

Uczniów biorących udział w kolędzie misyjnej.

PAŹDZIERNIK 

 Chłopców z klasy piątej, za wyjątkowe zaangażowanie w solidne wykonanie prac na zajęciach technicznych.

 Dominiki  Rosiek  za udział w szkolnym konkursie humanistycznym.

Dominiki Rosiek, Patrycji Firlej, Radosława Firleja, Bartłomieja Dziedzica za udział w szkolnym konkursie przyrodniczym.

Agnieszki Orzechowskiej, Roberta Bednarka, Mikołaja Orła, Dominiki Rosiek, Anny Rosiek za systematyczne uczęszczanie na zajęcia biblioteczne.

WRZESIEŃ

Radosława Firleja, Patrycji Firlej i Dominiki Rosiek – za wzorowe przygotowywanie się do zajęć, aktywną pracę na lekcji i wywiązywanie się z obowiązków ucznia.

Mikołaja Orła, Bartłomieja Dziedzica, Agnieszki Orzechowskiej, Anny Rosiek – za systematyczne uczęszczanie na zajęcia biblioteczne. 

 

 POCHWAŁA DLA 

 

 MAJ

 Marty Saroty, Anny Rosiek i Agnieszki Orzechowskiej, Patrycji Firlej, Dominiki Rosiek, Radosława Firleja za dodatkową pracę i przygotowywanie się do konkursu ortograficznego.

 KWIECIEŃ

Radosława Firleja, Dominiki Rosiek, Patrycji Firlej, Wioletty Garbacz, Mikołaja Orła, Piotra Kołodzieja, za dodatkową pracę i przygotowywanie się do konkursów przedmiotowych.

 

 MARZEC

Uczniów udzielających się w Szkolnym Kole Caritas i reprezentujących naszą szkołę w konkursach przedmiotowych i sportowych.

 

 LUTY

Piotra Kołodzieja za 100% frekwencję w I półroczu.

 

Uczniów wyróżniających się w I semestrze:

Klasa I – Jakub Rosiek, Dawid Filipek

Klasa II – Jolanta Kołodziej

Klasa III – Marta Sarota, Anna Rosiek

 

Uczniów z najwyższą średnią po I semestrze:

Radosław Firlej – 5,09

Urszula Sarota – 4,82

Monika Serafin – 4,73

Dominika Rosiek – 4,73

Patrycja Firlej - 4,65

Mikołaj Orzeł – 4,55

Piotr Kołodziej – 4,45

Mateusz Orzechowski – 4,45

 

 

 

STYCZEŃ

Roberta Bednarka oraz Piotra Bednarka za wzorową pracę na zajęciach dodatkowych w I półroczu.

 

GRUDZIEŃ

Moniki Serafin, Urszuli Sarota oraz Wioletty Garbacz za pomoc przy organizacji wigilii klasowej.

Uczniów klas O-III za kulturalne zachowanie się na wycieczce i w teatrze.

 

LISTOPAD

Urszuli Saroty i Moniki Serafin za przygotowanie do klasy zimowej dekoracji. 

Piotra Kołodzieja za dodatkową pracę w ramach projektu „Czysta Małopolska”

 

 PAŹDZIERNIK

Patrycji Firlej, Wioletty Garbacz, Justyny Puchal oraz Dominiki Rosiek za wyjątkowe zaangażowanie w realizację  międzyprzedmiotowego projektu  "Znam Polskę".

Radosława Firleja za wyjątkowe zaangażowanie w rozwiązywanie zadań dodatkowych z matematyki.

Dominika Rechula za prace na rzecz klasy. 

Dominiki Rosiek, Patrycji Firlej, Moniki Serafin, Urszuli Saroty i Wioletty Garbacz za aktywne pełnienie funkcji w SU.

 

WRZESIEŃ

Kubusia Rośka za uprzejmość i troskę o innych.

Joli Garbacz i Marty Sarota za opiekę nad młodszymi koleżankami podczas wycieczki na Skrzętlę.

Żanetki Filipek za troskę o potrzeby klasy.