Get Adobe Flash player

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Imieniny: Julii Danieli

Warning: Parameter 1 to plgContentSIGPlus::onAfterDisplayTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/event.php on line 67

INFORMACJE

ROK SZKOLNY 2016/2017 

Podziękowanie

Dziękujemy serdecznie Pani Małgorzacie Rosiek  za przywiezienie dzieci na Turniej Tenisa Stołowego w Łososinie Dolnej.

Podziękowanie

Dziękujemy serdecznie Pani Agacie Orzechowskiej, Pani Małgorzacie Rosiek i Pani Ewie Rosiek za przywiezienie dzieci na Turniej Piłki Ręcznej w Żbikowicach.

ROK SZKOLNY 2015/2016

Podziękowanie

Dziękujemy serdecznie Pani Zofii Serafin za ufundowanie ciastek w trakcie wycieczki klas 0-I do piekarni w Tęgoborzy.

Podziękowanie

 Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Beacie Lipińskiej za przeróbki krawieckie.

 Podziękowanie

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Ewie Rosiek za przywiezienie dzieci na konkurs z języka angielskiego do Szkoły Podstawowej w  Michalczowej

 

Podziękowanie

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie Kołodziej za przywiezienie dzieci na konkurs z języka angielskiego do Szkoły Podstawowej w  Rojówce. 

Podziękowanie

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kołodziej i Panu Krzysztofowi Orzechowskiemu  za przywiezienie dzieci na zawody sportowe w Łososinie Dolnej i Tęgoborzy.

Podziękowanie

Dziękujemy Pani Małgorzacie Firlej  przywiezienie uczniów na konkurs matematyczny w Rojówce.

Podziękowanie

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kołodziej, Panu Krzysztofowi Orzechowskiemu, Panu Kazimierzowi Firlejowi, Panu Rafałowi Lipińskiemu oraz absolwentom naszej szkoły: Panu Grzegorzowi Jaroszowi, Panu Adrianowi Bednarkowi, Panu Rafałowi Kołodziejowi i Panu Pawłowi Kołodziejowi za wykonanie ogrodzenia na placu zabaw.

Podziękowanie

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za włączenie się w organizację imprez szkolnych.

 

Podziękowanie

Dziękujemy Pani M. Sarocie i Pani  M. Kołodziej za zorganizowanie przejazdu uczniów na zawody sportowe w Łososinie Dolnej.

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Podziękowanie      

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Lucynie Orzeł, Pani Małgorzacie Kołodziej, Pani Marcie Goryl, Pani Zofii Jarosz, Pani Annie Pawłowskiej, Pani Magdalenie Gwiżdż, Pani Ewelinie Olchawie, Pani Bogusławie Sromek za pomoc w organizację VI Spotkania Rodzin.

Dziękujemy Pani Zofii Serafin za ufundowanie ptysi z kremem na turniej sportowy.

 

 Podziękowanie   

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Lucynie Orzeł, Pani Małgorzacie Firlej, Pani Małgorzacie Kołodziej, Pani Zofii Garbacz za pomoc w organizacji XXII Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego.

Podziękowanie     

Składamy serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Kołodziej, Panu Kazimierzowi Firlejowi, Panu Pawłowi Rośkowi, Panu Piotrowi Kołodziejowi, Panu Kazimierzowi Filipkowi, Panu Józefowi Filipkowi, Panu Czesławowi Orzeł, Panu Stanisławowi Pajor za pomoc przy wymianie drzwi wewnętrznych w szkole.

 Podziękowanie   

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kołodziej, Pani Zofii Garbacz, Pani Małgorzacie Rosiek, Pani Annie Filipek, Pani Krystynie Pajor i Pani Agacie Orzechowskiej za pomoc w organizacji Dnia Babci i Dziadka. Dziękujemy również Pani Zofii Serafin za ufundowanie ciastek dla naszych gości.

Podziękowanie  

Dziękujemy Pani Zofii Garbacz i Pani Małgorzacie Kołodziej  za pomoc w zorganizowaniu spotkania ze Świętym Mikołajem.

Podziękowanie    

Dziękujemy Pani Małgorzacie Dziedzic za drobne przeróbki krawieckie.
Dziękujemy Pani Małgorzacie Firlej za  doposażenie szkoły w pomoce biurowe.

Podziękowanie   

 Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kołodziej za odwiezienie surowców wtórnych do skupu.

Podziękowanie

Dziękujemy Pani Małgorzacie Dziedzic za uszycie piórników na loterię fantową z której pieniążki będą przekazane na cele charytatywne.

Podziękowanie 

Dziękujemy Pani Małgorzacie Firlej i Panu Pawłowi Rośkowi za przywiezienie uczniów na konkurs ekologiczny, który odbył się w Szkole Podstawowej w Witowicach Dolnych.

Podziękowanie

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Firlej za przywiezienie uczniów na konkurs matematyczny, który odbył się w Szkole Podstawowej w Tęgoborzy.

Podziękowanie

Dziękujemy Pani Małgorzacie Kołodziej i Pani Małgorzacie Rosiek za zorganizowanie przejazdu uczniów na zawody sportowe w Tęgoborzy oraz Pani Zofii Serafin za ufundowanie lodów dla naszych zawodników.

Podziękowanie

Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za włączenie się w organizację Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego a szczególne podziękowania kierujemy do Pani Lucyny Orzeł, Pani Małgorzaty Kołodziej i Pani Beaty Lipińskiej za przygotowanie poczęstunku dla jury, uczestników konkursu i ich opiekunów.

Podziękowanie

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Edwardowi Rębilasowi za przywiezienie chłopców na zawody, które odbyły się 28.04.14 r. w Łososinie Dolnej. 

Podziękowanie

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kołodziej i Panu Kazimierzowi Filipkowi za zamontowanie słupków do tenisa ziemnego i piłki siatkowej na boisku przy szkole.

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kołodziej i Panu Kazimierzowi Firlejowi za przywiezienie uczniów na Turniej Rowerowy, który odbył się 21 marca w Szkole Podstawowej w Tęgoborzy. 

 

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Pani Zofii Serafin za sprezentowanie wszystkim uczniom naszej szkoły słodkiego poczęstunku w Tłusty Czwartek.

 

Podziękowanie  

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Kołodziej i Pani Marcie Filipek za przywiezienie chłopców na mecz piłki nożnej, który odbył się 22.02.14r. w Łososinie Dolnej.

  

Zebranie Rodziców

Dnia 31.01.2014r. o godz. 16-tej odbędzie się zebranie Rodziców. 

 

Podziękowanie 

·         Podziękowanie dla Pani Małgorzaty Kołodziej, Pani Zofii Jarosz i Pani Beaty Lipińskiej za pomoc w organizacji Dnia Babci i Dziadka.

·         Podziękowanie dla Pani Małgorzaty Rosiek i Pani Zofii Garbacz za włączenie się w przygotowanie wigilii klasowej (zakup soków i owoców). 

·         Podziękowanie dla Pani Beaty Lipińskiej za pomoc przy organizowaniu przedstawienia do którego przygotowuje się klasa 0.

 

Zebranie Rodziców

Dnia 18.12.2013r. o godz. 16-tej odbędzie się zebranie Rodziców.

 

 Projekt "Już pływam"

Od marca do końca czerwca 2014r. po raz kolejny realizowany będzie projekt "Już pływam".  W ramach tego projektu 30 uczniów z naszej szkoły może znowu skorzystać z nauki pływania pod opieką instruktora. Zajęcia będę się odbywały  w pływalni w Limanowej. Zaplanowano 10 wyjazdów po 2 godziny zajęć . Częściowy koszt dofinansowania ze strony  rodzica dziecka to kwota około 10 zł  za jeden wyjazd. Dodatkowe informacje można uzyskać wpisując pytanie na stronie internetowej w zakładkę "Kontakt"  lub bezpośrednio u wychowawcy. 

 

Zebranie Rodziców 

Dnia 29.10.2013r. o godz. 16-tej odbędzie się zebranie Rodziców.

 Przypominamy!!! 

Przypominamy o możliwości korzystania z formy kontaktu ze szkołą/nauczycielami, dyrektorem/ za pomocą narzędzia na stronie internetowej "Kontakt".