Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Dnia 23 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie pani dyrektor Danuta Bednarek przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także jasełka w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków oraz występ zespołu muzycznego z naszej szkoły. Artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami. Rada Rodziców przygotowała dla gości poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty i ciepłego dania. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

 


Drukuj